Voorbereidende vergadering
donderdag 3 juli 2025
- Locatie
Raadzaal
- Voorzitter
- V. Koerse
- Toelichting
-
Betreft de voorlopige agenda voor de voorbereidende vergadering.
Deze vergadering kan op de publieke tribune worden bijgewoond door belangstellenden. Daarnaast is deze vergadering vanaf 19.30 uur live te volgen op deze pagina of via Omroep PIM.
Bij de voorbereidende vergadering is het mogelijk om in te spreken bij een geagendeerd onderwerp. U dient zich dan uiterlijk 24 uur van te voren aan te melden bij de griffie: griffie@waterland.nl. - Agenda documenten
Agendapunten
-
1Opening voorbereidende vergadering
-
2Mededelingen en actieve informatie
-
3
Bijlagen
-
4Vragenuur
-
5
Bijlagen
-
6
De reden van agendering is dat de PvdA daar naar wil kijken omdat de PvdA het plan ook bij de Voorjaarsnota wil bespreken qua financiën. WN wil het graag het belang van goed functionerende sportaccomodaties in de gemeente benadrukken.
Bijlagen
-
7
Bijlagen
-
8
Bijlagen
-
9
Bijlagen
-
10
Bijlagen
-
11
De fractie JOUW Waterland heeft dit onderwerp geagendeerd omdat zij graag met de raad spreken over de CROW richtlijnen en de relatie met de daadwerkelijke (en toekomstige) parkeerbehoefte, o.a. in het centrum van Monnickendam. De fractie CDA heeft dit onderwerp geagendeerd om met de raad en het college te bespreken of de te maken keuzes logisch zijn, in lijn met eerdere besluitvorming en ook in de toekomst zorgen voor een goede oplossing.
Bijlagen
-
12
Bijlagen
-
13Sluiting voorbereidende vergadering